PLATENIE NA FESTIVALE


Dobite si kredit online ešte pred festivalom, plaťte priložením náramku k terminálu a sledujte svoju spotrebu jednoducho online! 


Pokiaľ všetko neminiete, o zbytok kreditu neprídete. O vrátenie zostatku na bankový účet môžete bezplatne požiadať až do 14 dní po ukončení festivalu.


Pre ešte lepší prehľad odporúčame využiť mobilnú aplikáciu NFCtron pre Android alebo iOS. Po načítaní čipu pomocou NFC technológie prehľadne uvidíte celú vašu spotrebu aj aktuálny zostatok. Môžete tu taktiež hodnotiť uskutočnené nákupy, dostávať notifikácie o jednotlivých objednávkach a po akcii si zvyšné financie pohodlne vrátite na bankový účet.

Mobilná aplikácia NFCtron neslúži na dobitie kreditu online.


Dobitie kreditu online

  • Dobijete si kredit zadarmo online a vyhnite sa tak prípadným radám na festivale.
  • Všetko nájdete online a nevytlačíme žiadny papier navyše.
  • Dobitý náramok s čipom obdržíte na dobíjacom mieste po tom, čo predložíte QR kód, ktorý po dobití dostanete na e-mail a nájdete ho aj vo svojom profile NFCtron.

Dobitie kreditu online sa vypne 2 hodiny pred otvorením areálu.

 

Dobitie kreditu na festivale

  • Na označenom dobíjacom mieste obdržíte náramok s čipom, peniaze si dobijete hotovosťou alebo kartou.
  • Aktivačný poplatok za prvé dobitie kreditu na mieste je 2 €.
  • Obdržíte informačný papierik s odkazom a QR kódom, ktorý si dôkladne uchovajte pre kontrolu zostatku a vrátenie zvyšného kreditu.


Ako zistím zostatok kreditu?

Po každej objednávke vám predajca ukáže zostatok. Zostatok taktiež vidíte v mobilnej aplikácii NFCtron, a to jednoducho pomocou načítania čipu alebo v online bločku naskenovaním QR kódu z vytlačeného informačného papierika, ktorý obdržíte, pokiaľ ste si kredit prvýkrát dobili až na festivale.


Z festivalu mi zostal kredit, ako si ho môžem vrátiť?

Vrátenie zostatku kreditu je zadarmo. Stačí si oň pár klikmi požiadať prostredníctvom vytlačeného informačného papierika z miesta festivalu, cez NFCtron Tickets alebo pomocou mobilnej aplikácie NFCtron. Peniaze vám budú vrátené na bankový účet do 14 dní po skončení festivalu. Peniaze v hotovosti nie je možné vrátiť.


Neviete si rady? Pomôže vám
video návod alebo tím podpory NFCtron na info@nfctron.com.  


Je možné vrátiť peniaze z viac náramkov s čipom na 1 bankový účet?

Peniaze na 1 bankový účet je možné z bezpečnostných dôvodov vrátiť z maximálne 2 čipov. Pokiaľ potrebujete z akýchkoľvek dôvodov vrátiť peniaze z 3 a viac čipov na 1 bankový účet, kontaktujte NFCtron na info@nfctron.com.


Na koho sa obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov?

Na festivale sa obráťte na dobíjacie miesto NFCtron, kde nájdete zaškolený personál, ktorý vám s čímkoľvek pomôže a zodpovie na všetky otázky. V prípade otázok po festivale kontaktujte priamo NFCtron na info@nfctron.com.


Čo sa stane, keď náramok stratím?

Náramok s čipom je navrhnutý pre viacdenné akcie a festivaly, kde slúži aj ako identifikačný náramok. Preto má na mieru vyrobený uzáver, ktorý nedovolí náramok z ruky zložiť inak než jeho rozstrihnutím. Pokiaľ by sa vám to predsa len podarilo, bezodkladne vyhľadajte na dobíjacích miestach podporu NFCtron, ktorá čip zablokuje a problém s vami individuálne dorieši.