NULTÝ DEŇ UNIPO 2023
17.09.2023, Velodrom Prešov


Pre aktuálne informácie sledujte Instagram
@mhproductionsk a @presovskauniverzita a udalosť na Facebooku.

Študentské open air otvorenie akademického roka na UNIPO bude tento rok v novom a veľkolepom štýle. Príďte si užiť záver leta na akcii organizovanej pod holým nebom v spolupráci s Prešovskou univerzitou v Prešove.

Môžete sa tešiť na mix poriadnej elektronickej hudby a after party v štýle 2000s s ikonickými hitmi. Preto neváhajte, lebo o tejto party bude rozprávať celá škola! 


INFORMÁCIE
 • Miesto konania: Za filozofickou fakultou a internátmi UNIPO na ploche Velodrom Prešov (Športová 6879/4)

 • Otvorenie brán o 18:00 hod.

 • Na mieste bude k dispozícii bar s nealkoholickými a alkoholickými nápojmi a stánky s občerstvením.

 • Na mieste bude k dispozícii Red Bull chill out zóna (pre prvých návštevníkov Red Bull zadarmo).

 • Pre príjemný chod akcie prosíme o dodržiavanie pokynov usporiadateľskej služby a organizátorov, a aby ste nevstupovali do ohraničených zón, backstagu a priestorov pódia.

 • Na mieste bude k dispozícii dostatok košov, prosíme o udržiavanie poriadku, správne triedenie a aby ste odpad nevyhadzovali na zem.

 • Prosíme tiež, aby ste špaky nezahadzovali na zem. Berte ohľad na ľudí okolo seba a na prostredie, v ktorom sa pohybujeme.


HARMONOGRAM

18:00 - otvorenie areálu
19:00 - 21:00 - DJ DZAKIA
21:00 - 23:00 – DJ ROBIN
AFTER PARTY 2000s
23:00 - DJ DZAKIA


PLATENIE NA AKCII
Pri platení na akcii budete potrebovať iba náramok s čipom od NFCtron. Platby v hotovosti ani kartou nebudú v areáli možné.

Dobiť kredit vopred online si môžete TU. Odporúčame si dobiť viac, aby ste si už počas akcie nemuseli dobíjať kredit viackrát. Nespotrebované financie si potom jednoducho vrátite naspäť.


Ako to bude fungovať?

 • Na dobíjacích miestach NFCtron priamo na akcii je možné dobiť si náramok s čipom platobnou kartou alebo v hotovosti. Dobiť si kredit môžete aj pred akciou online.
 • Dobitie kreditu online je zadarmo. Poplatok za prvé dobitie na mieste je 1,50 €.
 • Potom už na platenie na akcii využívate len náramok s čipom a to priložením náramku k terminálu u predajcu v stánku.
 • Zostatok vám po každej platbe oznámi predajca. Avšak sledovať ho môžete aj v mobilnej aplikácii NFCtron alebo v online bločku.
 • Nespotrebované financie si môžete vrátiť online na bankový účet zadarmo do 14 dní po skončení akcie.
Viac informácií o tom, ako systém funguje, nájdete na stránke TU.

V prípade akýchkoľvek komplikácií pri dobíjaní je pre vás pripravená podpora na e-maile: info@nfctron.com.BEZPEČNOSŤ A ZAKÁZANÉ PREDMETY
Na akciu sa vstupuje vyznačeným vchodom do Velodrom Prešov. Vo vnútri bude vytvorených niekoľko check point brán, kde sa preukážete vstupenkou, buď vytlačenou alebo v mobile. Potom dostanete na ruku identifikačný náramok, ktorý musíte mať počas celej doby konania akcie. Ste povinní ho ukázať pri vyzvaní usporiadateľskou službou. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z priestorov. Vstup na akciu je jednorazový a po opustení priestorov akcie nebude umožnený opätovný vstup.

Je zakázané vnášať do priestorov akcie akékoľvek predmety ohrozujúce bezpečnosť alebo zdravie ako sú sklenené alebo plastové nádoby a fľaše, plechovky, potraviny, pyrotechnické predmety, slzné spreje, otvorený oheň, dáždniky, drogy a psychotropné látky, horľaviny, parfémy akéhokoľvek druhu, nádoby pod tlakom ako sú napr. dezodoranty, powerbanky, zbrane akéhokoľvek druhu, bicykle, skateboardy, kolobežky a podobné dopravné prostriedky, selfie-sticks, zariadenia na nahrávanie zvuku, laserové ukazovacie zariadenia, veľké reťaze, náramky s hrotmi, retiazky na peňaženky. Zakázané sú aj ruksaky a veľké tašky, dovolené sú len malé kabelky/ľadvinky maximálne vo veľkosti A4.

Bezpečnosť návštevníkov na akcii je pre nás prioritou. O bezpečnosť na akcii sa stará usporiadateľská služba. Pre príjemný chod akcie je nutné dodržiavať pokyny usporiadateľskej služby v rámci ich kompetencií ako sú kontrola vstupeniek a identifikačných náramkov, osobná prehliadka, vyvedenie z priestorov akcie (neoznačené osoby, agresívne osoby a pod.), usmerňovanie pohybu, ochrana účinkujúcich, priestorov atď.

Naše akcie sú navrhnuté tak, aby boli zážitkom plným tanca a spojenia s ostatnými v dobrej atmosfére. Veríme, že každý by mal mať prístup k zábave a spoločnosti bez diskriminácie a predsudkov. Našim cieľom je vytvoriť bezpečné a inkluzívne prostredie, kde sa každý cíti vítaný a pohodlne. Miesto kde sa môžete spojiť s ľuďmi rôznych pozadí a kultúr. Tešíme sa na to, že vás privítame na našich akciách, kde sa budeme tešiť z vašej spoločnosti bez ohľadu na vaše osobné charakteristiky. Kde sa budete môcť baviť slobodne. 

Nenašli ste čo ste hľadali? Ak potrebujete pomôcť alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás cez e-mail: info@mhproduction.sk.